Služby

Připravujete rekonstrukci nebo výstavbu? Okna, dveře, posuvné stěny nebo zimní zahrady se vyrábějí z různých materiálů. Na co si dát pozor v průběhu přípravy a následné realizace se pokusíme přiblížit v našich článcích.

Zaměření

Jedná se o zaměření stavebních otvorů technikem. Je prováděno na žádost objednatele a to před podpisem smlouvy.

Zákazník je povinen účastnit se tohoto zaměření a zpřístupnit prostory pro zaměření.

Demontáž a likvidace

Vybourání stávajících oken a dveří destruktivní metodou ( vysazení křídel a rozřezání rámu). Při demontáži nezaručujeme nepoškození vnitřních a vnějších špalet, ani zachování venkovních a vnitřních parapetů.
Odvoz a ekologická likvidace starých oken a dveří dle platných norem a předpisů.

Doprava a montáž

Doprava oken a dveří je po Liberci a okolí do cca 20 km zdarma. Doprava do vzdálenějších lokalit bude oceněna individuálně dle rozsahu zakázky. Osazení, vyvážení a zaklínování plastových oken a dveří do připravených stavebních otvorů. Uchycení turbo šrouby nebo montážními kotvami, vypěnění spáry polyuretanovou pěnou. Seřízení dodaných plastových oken a dveří. Minimální doba pro vytvrdnutí PU pěny -6-12 hodin dle klimatických podmínek. Ořezání přebytečné pěny po zaschnutí je součástí zednických prací.

Zednické práce

Obsahují osazení vnitřních parapetů, ořezání PU pěny, odstranění a dopěnění klínků a zednické zapravení vnitřních špalet, bez výmalby.
Cena za zednické práce se odvíjí od rozsahu použitého materiálu a provedené práce (okna zdvojená, špaletová).

Motáž parapetů a doplňků

V případě že jsou předmětem zakázky zednické práce , je možné požadovat osazení vnitřních i venkovních parapetů. Rovněž montáž žaluzií, roletek a  sítí je možné objednat rovnou k zakázce, případně kdykoli dodatečně.

Záruční a pozáruční servis

Standartní doba záruky je stanovena na 60 měsíců. V případě,  že předmětem zakázky není montáž produktů našimi firemními techniky je záruka poskytnuta v délce 24 měsíců.
Po dobu záruky je klientovi poskytnut bezplatný záruční servis. Pokud klient potřebuje provést  servis po uplynutí doby záruky , je toto možné dohodnout a poskytnout za předem dohodnutých finančních podmínek.