Plastové dveře

Schüco LivIng – nová generace systému pro progresivní dveře z plastu

Dveřní systém Schüco LivIng založený na systémové technologii Twin přesvědčuje jednoduchou, efektivní a flexibilní výrobou a montáží. Současně jsou umožněny nejvyšší nároky na komfort a bezpečnost a rovněž velká rozmanitost při ztvárnění a provedení.

S plastovým systémem Schüco LivIng nastavuje Schüco co se týká energetické účinnosti měřítka u ocelí vyztužených profilových systémů. Inovativní 7-komorový systém dosahuje se stavební hloubkou 82 mm znamenitých hodnot tepelné izolace.

Integrované do dveřního systému Schüco LivIng je první svařovatelné těsnění EPDM. Použitím elastického, svařitelného materiálu se zvýší těsnicí účinek ve složité rohové oblasti prvku a současně umožní uzavřený, opticky příznivý vzhled rohu bez tvrdých rohů těsnění. Po celou dobu své životnosti si materiál s dlouhou životností a také šetrný k životnímu prostředí uchová vysoký těsnicí účinek.

Schüco LivIng nabízí jako kompletní systém mnoho variant připojovacích a doplňkových profilů: Ať soukromá obytná stavba, stavba objektů, novostavba nebo modernizace – se systémem Schüco LivIng se plní individuální přání stavebníků.

Bílé profily systému Schüco LivIng se dodávají s těsněním v moderním šedostříbrném provedení, profily s foliovaným povrchem pak s černým těsněním.

Plastový dveřní systém Schüco LivIng lze opatřit vsazovacími výplněmi nebo křídla překrývajícími dveřními výplněmi. To nabízí velké volné prostory pro ztvárnění pro individuální domovní dveře.

Velký výběr dveřních výplní najdete zde www.perito.cz