Plastová okna | Plastové dveře | Posuvné systémy

Plastová okna a dveře z prvotřídních materiálů. Náš plastový program naplní vaše představy o spolehlivosti, designu a nákladům.

Plastová okna a balkonové dveře

Okna SCHÜCO mají kvalitní tepelnou izolaci a zvýšenou úroveň bezpečnosti. Přinášíme vyšší komfort bydlení a možnost výroby na míru. Vyberte si design s velkou nabídkou barev a dekorů.

Plastové dveře

Interiérové a vchodové plastové dveře SCHÜCO s vícekomorovým tepelně izolačním systémem. Kvalitní bezpečnostní dveře Schüco LivIng v různých třídách bezpečnosti, s rozmanitým designem.

Tepelná izolace
Zvukotěsnost

Energetická úspornost
Odolný materiál

Posuvné systémy

Posuvné plastové systémy SCHÜCO Thermoslide splňují všechny nároky na příjemné bydlení. Jsou charakteristické snadnou manipulací, mají velmi tichý chod a jsou energeticky efektivní i pro pasivní domy.

Vynikající těsnost

Snadné ovládání

Zakázková výroba

Pro vaše projekty, které mají charakter atypického řešení připravíme odpovídající řešení. Není důležité jestli se jedná o vchodové dveře do bytu, střešní okna nebo sprchové dveře. Dokážeme obsloužit i velké zakázky pro stavební firmy a investory.

Služby

Pomůžeme vám zajistit bezproblémovou instalaci. Postaráme se o demontáž a ekologickou likvidaci starých oken, provedeme zaměření, montáž, dodáme zednické práce, postaráme se o dopravu, vyřešíme instalaci a seřízení doplňků a parapetů a poskytneme záruční i pozáruční servis.