Hliníková okna

Hodnotné bydlení – s hliníkovými okenními systémy Schüco.

Hliníková okna splňují ty nejvyšší jakostní požadavky a nabízí celou řadu předností:

  • vysokou pevnost
  • energetickou efektivitu
  • zvýšení hodnoty
  • širokou škálu povrchů
  • úzké pohledové šířky rámů
  • lehkost chodu
  • minimální údržbu
  • dlouhou životnost

Hliníkové okenní systémy Schüco jsou k dostání prakticky ve všech barvách, povrchových úpravách a dekorech, a hodí se ke kvalitním dveřím a zimním zahradám. Bez problému lze realizovat také velké formáty skel zajištující více světla a komfort bydlení. Značka Schüco je zárukou perfektní jakosti při výrobě, zpracování a montáži. S hliníkovými okny si na celý život zajistíte velmi hodnotné bydlení.

Individualita zvýrazněná systémovými profily

Okenní systémy Schüco splňují – od rámů, až po zabudování do konstrukce – nejvyšší stavebně-technické požadavky.

Speciální profily, kování a skleněné výplně jsou zárukou solidní ochrany před nepřízní počasí, hlukem a vloupáním. Přes milion prodaných oken a dveří je nejlepším důkazem důvěry stavebníků v jakostní filosofii Schüco.

Novostavba či renovace:

úzké pohledové šířky rámů hliníkových oken a dveří Schüco zvyšují podíl skla v oknech, což do interiéru přivádí více světla a vytváří velmi příjemnou atmosféru. Dobrý vzhled je velmi důležitý.

Proto dodáváme okenní systémy s nejrůznějšími konturami. S okny Schüco si vytvoříte individuální vzhled Vašeho domu. Váš nejbližší Schüco partner Vám rád poradí.

Snadnější úspora energie: s vysoce tepelně izolovaným okenním systémem Schüco AWS 90.SI+

Investice do nového hliníkového energetického standardu značky Schüco se – z hlediska stále rostoucích cen energií – zcela jistě vyplatí, neboť tato hliníková okna splňují nejvyšší požadavky tepelné izolace.

Hliníková okna Schüco přitom v ničem nezaostávají za dřevěnými či plastovými okny.

Tepelná izolace systému AWS 90.SI+ na úrovni pasivního domu nebo plnění budoucích energetických standardů, Schüco v Evropě nasazuje zcela nová měřítka. Vysoce izolovaný systém SI (Super Insulation) je srovnatelný s vícekomorovými plastovými okny, přičemž hliník nabízí ještě výhody dlouhé životnosti a atraktivního designu.

Inovační, pěnou doplněné izolátory, velkoobjemové středové a zasklívací těsnění, to vše zajišťuje konstrukci profilů, která vede k drastické úspoře energií.

S takovýmito vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi může být okenní plocha klidně podstatně větší, s větším množstvím světla a menšími tepelnými ztrátami.

Integrovaná bezpečnost

Bezpečnost podle standardů
Schüco není žádnou náhodou, nýbrž výsledkem vyzrálých technologií, které v sobě zahrnují také estetické aspekty. Koneckonců více bezpečnosti by nemělo jít na vrub kvality designu.
Skryté kování Schüco AvanTec nabízí nejen architektonickou volnost, nýbrž také vysoký stupeň základního zabezpečení.

Instalací doplňujících bezpečnostních uzamykacích prvků lze u oken zvýšit odolnost proti vloupání až třídy 3 (RC3); podrobnější informace naleznete na následující stránce.

Další stupeň zabezpečení poskytují uzamykatelné kliky v designu Schüco.

A pokud Vám nestačí běžný bezpečnostní profil, můžete využít integrované elektronické kontroly uzamčení s potvrzovací funkcí při opouštění domu. Tím lze individuálně zvýšit požadovanou bezpečnost.