Hliníková okna | Hliníkové dveře | Zimní zahrady

Plastová okna a dveře z prvotřídních materiálů. Náš plastový program naplní vaše představy o spolehlivosti, designu a nákladům.

Hliníková okna

Hliníkové profily značky SCHÜCO mají vysokou pevnost a odolnost. Jsou charakteristické, dlouhou životností a minimální údržbou. Dodáváme výrobky s nadčasovým designem a vysokou úrovní bezpečnosti.

lehký chod
energetická efektivita

nadčasový design
vysoký komfort

Hliníkové dveře | Vchodové dveře

Hliníkové vchodové dveře do bytu nebo do domu. Prvotřídní německá technologie firmy SCHÜCO s bohatým příslušenstvím. Předností je dlouhá životnost, odolnost a vysoká úroveň tepelné izolace.

 individuální tvary
 dlouhá životnost

robustní provedení
univerzální použití

Zimní zahrady

Hliníkové zimní zahrady poskytují vyšší komfort bydlení, energetický přechod v obytné zóně, a příjemný pocit z prosvíceného prostoru. Zimní zahrada SCHÜCO zvyšuje obytný prostor.

 atraktivní vzhled
zhodnocení nemovitosti

příjemné bydlení
energetická úspora

Fasády

Hliníkové fasády SCHÜCO jsou kvalitním řešením bez kompromisu. Moderní fasádní systémy řeší energetickou a montážní efektivitu. Předností fasády z hliníku je i její odolnost.

 rychlá montáž
inovační napojování

bezpečnější instalace
energetická efektivita

Posuvné a shrnovací systémy

Vytvořte si prosvětlený a variabilní životní prostor za pomoci hliníkového posuvného, nebo shrnovacího systému. Zašupovací stěny, dveře nebo okna odkryjí v prostoru nové kombinace.

posuvné dveře
francouzské dveře

francouzské okno
 shrnovací dveře

Zakázková výroba

Pro vaše projekty, které mají charakter atypického řešení připravíme odpovídající řešení. Není důležité jestli se jedná o vchodové dveře do bytu, střešní okna nebo sprchové dveře. Dokážeme obsloužit i velké zakázky pro stavební firmy a investory.

Služby

Pomůžeme vám zajistit bezproblémovou instalaci. Postaráme se o demontáž a ekologickou likvidaci starých oken, provedeme zaměření, montáž, dodáme zednické práce, postaráme se o dopravu, vyřešíme instalaci a seřízení doplňků a parapetů a poskytneme záruční i pozáruční servis.